Українська православна церква Київського патріархату є об'єднавчим фактором для вірян у Криму, - Климент

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Українська православна церква Київського патріархату є об'єднавчим фактором для вірян, які проживають в анексованому Росією Криму.

Про це вчора заявив очільник Херсонської і Таврійської єпархії УПЦ КП, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент журналістам на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Каланчак", що на адмінмежі з Кримом, під час передачі Благодатного вогню, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Мої священики намагаються робити те, для чого покликав їх Бог, а їх Бог покликав бути разом зі своєю паствою не тільки тоді, коли все добре, але й бути зі своєю паствою тоді, коли горе. Бо горе, на превеликий жаль, роз'єднує людей, тому що всі залишаються у своєму якомусь такому вакуумі, із якого потім дуже важко вийти. І от церква наша, Київського патріархату, на теренах Криму вона є оцим об'єднавчим фактором, який об'єднує парафіян. Саме церква Київського патріархату на теренах Криму дуже багатьом допомагає зберегти людське обличчя, не озлобитися, не втратити віру", - розповів Климент.

За його словами, до церкви Київського патріархату в Криму наразі ходять не тільки українці, а й дуже багато етнічних росіян. "Вони не поділяють себе за національною ознакою, вони не поділяють себе за політичними переконаннями, вони просто приходять до церкви як православні християни. Чому я кажу, що дуже багато етнічних росіян? Тому що людина, коли вона заходить у церкву і починає говорити, то ти вже чуєш говір людини з материка (з материкової частини Російської Федерації - ред.). Але вона не питає якого це патріархату, для неї важливо, що це є православна церква", - сказав архієпископ.

На його думку, такого результату було досягнуто саме завдяки об'єднавчому фактору УПЦ КП у Криму. "Дуже велика робота була проведена, що ми за цей час не озлобилися, не відвернули людей від себе. У цьому сила духу", - наголосив Климент.

На Херсонщині у Великдень на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Каланчак" було передано для вірян Української православної церкви Київського патріархату, які проживають на тимчасово окупованому Росією півострові, Благодатний вогонь. Його передав очільнику Херсонської і Таврійської єпархії УПЦ КП, Архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]