Українська столиця посіла соте місце у рейтингу зелених міст планети за 2020 рік

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті Husqvarna Urban Green Space Index (HUGSI), який проаналізував 155 міст світу.

Так, для визначення рейтингу сайт не просто враховував кількість зелених насаджень у відсотковому співвідношенні, але й брав до уваги те, як містяни підтримують і збагачують парки та сквери, розташування зелені по всьому місту тощо. Тож інколи в рейтингу можна побачити, що місто, яке мало трохи менший відсоток зелених насаджень, може «обігнати» інше із більшим відсотком.

Київ опинився між американським містом Філадельфія, яке на 99 місці, та містом Південно-Африканської Республіки Кейптауном (101 місце).

Згідно з підрахунками порталу, у Києві 44% зелених насаджень, з яких 40% займають дерева, а решта – трава. Ще 8% водного середовища. На одну особу, яка проживає у Києві, припадає 82,3 кв. метри зелених насаджень. Проте HUGSI брали для розрахунків офіційну статистику населення. Тож в реальності «зелена» площа столиці на душу населення значно менша.

Найзеленішим містом у рейтингу за 2020 рік став американський Шарлотт, що в Північній Кароліні. Там 68% зелених насаджень, з яких 55% дерев. На одну людину, яка проживає у Шарлотт, припадає аж 560,1 кв. метрів зеленої зони.

Наприкінці рейтингу - Дубаї (ОАЕ), Карачі в Пакистані, на останньому місці - столиця Перу Ліма.

Як повідомлялось, у рейтингу найзеленіших міст Європи Київ посів 63 місце - між італійським Римом та латвійською Ригою.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com