Український бізнес почали сповіщати про зміни у їхніх компаніях

|
Версия для печатиВерсия для печати

Опендатабот почав безкоштовно повідомляти всіх власників бізнесу про зміну реєстраційних даних за допомогою смс та емейлів.

Про це повідомляє Опендатабот.

Зазначається, що на сьогоднішній день одна з найбільших проблем, із якою стикається бізнес, – це рейдерство.

Так, щотижня в Україні відбувається близько 3,5 тисяч змін у компаніях. Більшість із них стосуються зміни директора, адреси, бенефіціарів.

"Найпростіша можливість захистити свій бізнес — це моніторити зміни в компаніях", - зазначили в Опендатаботі.

Проте, підкреслили експерти, не всі українці були підписані на сервіс моніторингу компаній, і тому втрачали можливість захистити власний бізнес.

"Щоб подолати цю проблему, ми зробили сервіс повідомлень про зміни доступним для всіх українців — ми надіслали повідомлення про зміни шляхом смс та емейлів. Ці дані вказуються при реєстрації компанії", — розповів засновник сервісу Олексій Іванкін.

Зазначається, що контактні дані в ЄДР мають майже 90% компаній, в яких були зміни.

Нагадаємо: щорічно в Україні відбувається близько 400 рейдерських захоплень, і найбільше - у Києві.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com