Український супутник виведе на орбіту ракета Falcon-9 компанії SpaceX

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Українське державне конструкторське бюро "Південне" імені Янгеля уклало контракт на запуск українського супутника дистанційного зондування Землі "СІЧ-2-30" (нова назва супутника "СІЧ-2-1").

Його планується запустити в рамках кластерної місії компанії SpaceX Ілона Маска на борту ракети-носія Falcon-9 у грудні 2021 року, повідомилю "Південне" у понеділок, 31 травня. Контракт на пускові послуги укладено з нідерландською компанією Isilaunch, зазначає Deutsche Welle

Контрактом передбачено надання повного комплексу послуг з інтеграції українського супутника з Falcon-9, включаючи надання необхідної матеріальної частини, управління місією та запуск.

Тим часом "Південне" виконує роботи із завершення створення супутника. Його наземний сегмент створюється разом з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]