«Укроборонпром» буде корпоратизовано 2020-го року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Підприємства державного концерну «Укроборонпром» хочуть об'єднати в одну юридичну особу у 2020 році. Під час корпоратизації можуть виникнути чотири дивізіони: авіа, бронетанковий, високоточний та суднобудівний.

Про наміри реформувати підприємства військо-промислового комплексу країни повідомила директор Департаменту закупівель «Укроборонпрому» Надія Бігун в інтерв’ю Bihus.Info, передає racurs.ua.

Концерн і підприємства концерну фактично мають стати однією структурою, яка працює на загальні цілі, які стоять перед цим підприємством, — заявила менеджер «Укроборнпрому».

За словами ані Бігун, зі 138 підприємств концерну тільки 90 працюють ефективно, а 20 вважають «умовно ефективними». Відтак, оборонні підприємства мусять виживати і займатися непрофільним виробництвом.

 

Бігун розповіла, що Львівський бронетанковий завод був змушений виготовляти обладнання для виготовлення вермішелі, а Харківське конструкторське бюро імені О.О. Морозова замість того, щоб проектувати зброю почало займатися серійним виробництвом.

Топ-менеджер «Укроборонпрому» припустила, що корпоратизація концерну спричинить утворення кількох профільних дивізіонів: авіа, бронетанкового, високоточного та суднобудівного.

Ймовірно, буде чотири таких підприємства. Але у багатьох галузей немає шансів вижити, якщо вони не будуть працювати на загальні цілі. Замість того, щоб конкурувати і топити один одного, — повідомила Бігун.

Крім того, корпоратизація «Укроборонпрому» автоматично переведе всі несекретні закупівлі концерну на майданчик Prozorro. Наразі діяльність концерну не потрапляє під дію закону «Про публічні закупівлі».

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]