«Укроборонпром» буде корпоратизовано 2020-го року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Підприємства державного концерну «Укроборонпром» хочуть об'єднати в одну юридичну особу у 2020 році. Під час корпоратизації можуть виникнути чотири дивізіони: авіа, бронетанковий, високоточний та суднобудівний.

Про наміри реформувати підприємства військо-промислового комплексу країни повідомила директор Департаменту закупівель «Укроборонпрому» Надія Бігун в інтерв’ю Bihus.Info, передає racurs.ua.

Концерн і підприємства концерну фактично мають стати однією структурою, яка працює на загальні цілі, які стоять перед цим підприємством, — заявила менеджер «Укроборнпрому».

За словами ані Бігун, зі 138 підприємств концерну тільки 90 працюють ефективно, а 20 вважають «умовно ефективними». Відтак, оборонні підприємства мусять виживати і займатися непрофільним виробництвом.

 

Бігун розповіла, що Львівський бронетанковий завод був змушений виготовляти обладнання для виготовлення вермішелі, а Харківське конструкторське бюро імені О.О. Морозова замість того, щоб проектувати зброю почало займатися серійним виробництвом.

Топ-менеджер «Укроборонпрому» припустила, що корпоратизація концерну спричинить утворення кількох профільних дивізіонів: авіа, бронетанкового, високоточного та суднобудівного.

Ймовірно, буде чотири таких підприємства. Але у багатьох галузей немає шансів вижити, якщо вони не будуть працювати на загальні цілі. Замість того, щоб конкурувати і топити один одного, — повідомила Бігун.

Крім того, корпоратизація «Укроборонпрому» автоматично переведе всі несекретні закупівлі концерну на майданчик Prozorro. Наразі діяльність концерну не потрапляє під дію закону «Про публічні закупівлі».

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com