«Укрзалізниця» анонсувала запуск інтерактивної карти руху

|
Версия для печатиВерсия для печати

В числі перших новацій новопризначеного керівника Укрзалізниці Володимира Жмака стали плани запуску інтерактивної карти руху, що дасть можливість автоматизувати процеси руху та відслідковувати їх в реальному часі

«Укрзалізниця» з 3 вересня 2020 року призупинила дію переліку малодіяльних станцій. Новий очільник «Укрзалізниці» проведе широкомасштабний аудит компанії, повідомив він на своєму каналі в Telegram.

«Рівно через тиждень після призначення мене на посаду ми підвели підсумки виконання даних доручень і маємо перші результати: наразі ми вже можемо говорити про наявність рішень щодо вирішення питань пропускної спроможності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, подовження плечей обслуговування одним локомотивом, електрифікацію певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи», — розповідає Жмак.

За його словами, внаслідок втілення цих рішень компанія матиме змогу вивільнити локомотиви з одних ділянок та передати їх для використання на інші — де є їх не вистачає. А це, в свою чергу, дозволить перевозити більше вантажів і доставляти їх швидше, що зробить УЗ більш привабливою та зручною для бізнесу. «Наступний крок — запуск інтерактивної карти руху, що дасть можливість автоматизувати процеси руху та відслідковувати їх в реальному часі 24/7. Пакет рішень вже готовий для обговорення на засіданні правління „Укрзалізниці“», — підкреслив голова компанії.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com