УПЦ МП нагородила працівників прокремлівського «Інтера» церковними орденами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українська православна церква Московсього патріархату нагородила працівників телеканалу «Інтер» церковними нагородами: орденами преподобного Нестора Літописця І ступеня, медалями святого рівноапостольного князя Володимира та грамотами предстоятеля церкви.

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив, що журналісти «словом проповіді можуть наставити людей на шлях, що веде до Бога», повідомляє Громадське.

«Сьогодні телебачення є практично рівноапостольним служінням, і від вас залежить безпосередньо, яку інформацію отримують люди. І коли ви приносите в серця людей світ і спокій, то це є тим засобом, який гасить полум’я ненависті і ворожнечі», — сказав митрополит.

Серед робіт телеканалу «на ниві духовного просвітництва» щотижневе звернення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія у програмі «Слово предстоятеля», прямі трансляції молебеню з Володимирської гірки, Хресного ходу та літургії в Києво-Печерській Лаврі.

Також цьогоріч телеканал створив документальний фільм «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття», який отримав перемогу на фестивалі «ТЕФІ-Співдружність», та фільм «Від Різдва до Хрещення».

У УПЦ МП зазначили, що на телеканалі регулярно виходять інтерв'ю з предстоятелями церкви, а глядачі можуть отримати церковні поради щодо духовних питань.

Нагадаємо телеканал «Інтер» відомий як пропагандистський інструмент прокремлівського спрямування в Україні, який охоплює найбільшу глядацьку аудиторію в країні.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com