Уряд Британії створює штаб-бункер на випадок "жорсткого" Brexit

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Великій Британії створюють спеціальний штаб-бункер для координування розгортання військ на випадок виходу країни з ЄС без угоди.

Про це повідомляє Politico.

"Центр військових операцій, що базується в Міністерстві оборони, координуватиме розгортання будь-яких військ, необхідних для надання допомоги після Brexit. Операції будуть координуватися з секретного бункера в Уайтхоллі — будівлі уряду", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, британський міністр оборони Гевін Вільямсон заявив ще у грудні, що 3500 військових будуть перебувати в режимі очікування для надання допомоги урядовим відомствам, які зіткнуться з "непередбаченими обставинами" у випадку Brexit без угоди. Слід зазначити, що підготовка британського Міністерства оборони до сценарію без угоди відома під кодовою назвою "Операція Редфолд". Урядові плани на випадок "жорсткого Brexit отримали кодову назву "Yellowhammer".

Нагадаємо, що за підсумками саміту країн-членів ЄС у ніч із четверга на п’ятницю блок погодився відкласти Brexit із 29 березня на 22 травня, але за умови, що британська Палата громад проголосує за відповідну угоду наступного тижня. Якщо ж голосування провалиться втретє – Велика Британія буде зобов’язана покинути ЄС 12 квітня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com