Уряд Гройсмана у Верховному суді виборює право самостійно звільняти керівництво Нафтогазу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду розпочав розглядати касацію Кабінету міністрів України, у якій уряд просить скасувати призупинення норм власної постанови, що наділяє Кабмін повноваженнями самостійно звільняти керівництво Нафтогазу.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що відповідною постановою уряд весною 2019 року обмежив права наглядової ради Нафтогазу, яка, згідно із реформою корпоратизації державних компаній, повинна була самостійно визначати, кого призначати головою державної газової компанії.

Це сталося у час, коли прем’єр-міністр України Володимир Гройсман увійшов у конфронтацію з керівником Нафтогазу Андрієм Коболєвим через те, що останній відмовлявся виконувати рішення уряду про зниження цін на газ для населення. Сам Коболєв свою поведінку пояснив тим, що уряд ухвалив постанову, яка суперечить чинному законодавству.

Згодом у Нафтогазі оскаржили це рішення уряду у суді та домоглися призупинки положень урядової постанови, яка забирає повноваження у наглядової ради компанії.

Нагадаємо, що 20 березня уряд звузив повноваження наглядової ради Нафтогазу. Тоді ж уряд ухвалив рішення продовжити контракт з чинним головою компанії на 1 рік, після чого Коболєва вирішили звільнити.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com