Уряд країни-агресора витратив 53% бюджету на чиновників, силовиків і скупку валюти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Федеральний бюджет Росії перетворюється на «чорну діру», яка засмоктує залишки національної економіки, конвертуючи їх в іноземну валюту, танки і добробут чиновників.

Про це пише finanz.ru.

За підсумками 2018 року російський Мінфін зібрав 19,454 трлн рублів. З цієї суми більше половини - 53%, або 10,2 трильйона рублів, - пішло на скупку іноземної валюти, фінансування армії, поліції та апарату чиновників.

На валютні інтервенції, в рамках яких Мінфін купує долари, євро і фунти стерлінгів на доходи від нафти дорожче 40 за барель, було витрачено 4,2 трлн рублів. Інвестиції в валюту «з'їли» не тільки весь профіцит бюджету (2,746 трлн рублів), але і додатково 1,47 трлн рублів.
 Водночас, фінансування органів державної влади збільшилася на 87 млрд рублів - до 1,254 трлн рублів.
Силові структури в сумі отримали 4,796 трлн рублів - на 26 млрд рублів більше, ніж у 2017 році.

Видання констатує, що пріоритети змінилися. Фінансування армії скоротили на 26 млрд рублів, або 0,9% (до 1,97 трлн рублів), а поліції, Росгвадріі та інших органів внутрішньої безпеки - збільшили на 52 млрд рублів, або 2,7% (до 1,918 трлн рублів).

Радикальне скорочення зазнали статті, орієнтовані на соціальне забезпечення населення: в порівнянні з 2017 роком їх загальний обсяг урізали на 410 млрд рублів, або 8,2% (до 4,582 трлн рублів).

Витрати на пенсії, які в Росії лише наполовину оплачує ПФР, а решту забезпечує федеральний бюджет, вдалося зменшити на 434 мільярдів рублів, або 12%.
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com