Уряд підвищив жебрацькі зарплати вчителям на 20%, які відбере через тарифи ЖКХ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Зарплати вчителів зростуть на 20% вже цього місяця", - зазначив глава уряду.

За його словами, Кабмін виділив цього року на зарплати вчителям майже 100 млрд грн. Тому сьогоднішнє рішення "абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами".

Згідно з рішенням уряду, посадові оклади (тарифні ставки) з 1 січня 2021 року розраховуються виходячи з розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду 2 679 гривень, з 1 грудня 2021 року - 2 893 гривні. 

Як повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, заробітна плата освітян розраховуватиметься з 1 січня 2021 року на основі збільшених на 20% посадових окладів, а з 1 грудня - на 8,4%.

Наприклад, посадовий оклад вчителя без категорії закладу загальної середньої освіти з 1 січня 2021 року становитиме 4 859 грн. Це на 809 грн більше, ніж було з вересня 2020 року. Посадовий оклад вчителя вищої категорії з 1 січня 2021 року – 6 461 грн. Це на 1 076 грн більше, ніж було з вересня 2020 року.

Усі доплати, надбавки й інші заохочувальні виплати зберігаються та будуть нараховуватися до збільшених посадових окладів, запевнив міністр.

Фото: телеграм Олексія Гончаренка

На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com