Уряд затвердив перелік товарів, які заборонено перевозити через адмінкордон з Кримом

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Міністерстві реінтеграції окупованих територій України опублікували затверджений перелік товарів, які обмежені або заборонені для перевезення через адміністративний кордон між Кримом і материковою частиною України. Про це повідомляє прес служба Міністерства.

Наказом Міністерства з питань реінтеграції окупованих територій № 258 від 23 листопада 2021 року забороняється перевозити:

зброю та боєприпаси, а також їх частини, муляжі таких пристроїв і предметів, пейнтбольні рушниці та інше військове спорядження;

холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони ( кастети, стилети, спортивні товари палочного типу, балончики з рідиною паралітичної дії), легкозаймисті або інші небезпечні речовини.

У переліку також є наркотичні речовини, електроловильні системи, радіоелектронні засоби, вибухові, токсичні, радіоактивні речовини, тощо.

Крім цього, наказом визначено перелік особистих речей, дозволений до переміщення через адмінкордон із Кримом. До нього, зокрема, належать товари, що мають ознаки вживання, а також інші товари, що не мають ознак вживання, та переміщуються як особисті речі у ручній поклажі та багажі.

Наказом встановлено обмеження вартості, ваги, кількості при переміщенні інших товарів, що не мають ознак вживання, та які переміщуються як особисті речі через адмінкордон у ручній поклажі та багажі фізособи:

з контрольованих Україною територій на тимчасово окуповану територію – без обмежень;

з тимчасово окупованої території на контрольовані Україною території – сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 гривень та/або сумарна вага яких не перевищує 75 кг на одну особу (за умови, що харчові продукти – не більше 2 кг кожного найменування та непродовольчі товари – не більше 2 одиниць кожного найменування).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]