Уряд зобов'язав будівельників робити споруди доступними для людей з інвалідністю

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробило та затвердило нові державні будівельні норми, якими зобов’яжуть при будівництві та реконструкції будівель робити їх доступними для людей з інвалідністю.

«Ці державні будівельні норми, на відміну від попередніх, стають обов’язковими. І всі інші ДБН, які сьогодні розробляються і приймаються, також враховують потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп», — повідомив очільник Мінрегіону Геннадій Зубко, передає Громадське.

Зазначається, що нові норми набудуть чинності через 3 місяці після їхньої офіційної публікації, тобто у березні 2019 року. Саме з того часу при будівництві та реконструкції будівель та споруд будівельники будуть зобов’язані облаштовувати їх пандусами та спеціальною інфраструктурою для людей з проблемами зору та слуху. При цьому, у нових нормах пропишуть вимоги до пандусів.

Раніше у Мінрегіони пропонували зобов’язати готелі облаштовувати 10% своїх номерів для людей з інвалідністю.

Раніше заступник Мінрегіону повідомляв, що наразі міністерство працює над удосконаленням 17 державних будівельних норм.

Також у Мінрегіоні запропонували унормувати будівництво пандусів та іншої інклюзивної інфраструктури в Україні.

Укрзалізниці повідомляли, що протягом 2018 року облаштували лише 60 об’єктів інфраструктури для маломобільних людей, на що витратили понад 400 тисяч гривень.


 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com