Віктор Балога виступає за відновлення пізнавальних поїздок до Чорнобилю

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога виступає за відновлення поїздок з пізнавальною метою у Зону відчуження. Про це повідомляєсайт міністерства.

«Доцільність поїздок викликана давнім, постійним і великим інтересом до Чорнобильської зони як в Україні, так і за кордоном. Мета не в тому, щоб заробляти на чорнобильському туризмі. Все віддано турфірмам, в обов’язках Міністерства тільки організація перебування та забезпечення безпеки відвідувачів. Мій задум у тому, щоб люди – вчені, експерти, журналісти всіх країн - змогли побачити Зону такою, як вона є, позбутися похмурих стереотипів, одержати правдиву інформацію – це найкращий засіб проти чуток і домислів», - сказав Міністр.

Він також наголосив, що ідею впровадження таких поїздок підтримала адміністратор Програми розвитку ООН Хелен Кларк під час відвідування Чорнобилю.

Крім того, Віктор Балога наголосив, що частину цих територій треба використовувати для розміщення сонячних електростанцій, вирощування рапсу тощо.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com