В анексованому Криму склали списки українських власників нерухомості

|
Версия для печатиВерсия для печати

У анексованому Криму склали списки українських власників нерухомості, які не платять податки за російським законодавством.

Про це 24 квітня на зустрічі з російським главою Криму Сергєєм Аксьоновим сказав керівник кримського управління ФНС Росії Роман Наздрачьов, повідомляє близький до російської влади Крим сайт «Кримінформ», передає Крим.Реалії.

«Робота ведеться і з муніципалітетами, і з ресурсопостачальними організаціями. Ми бачимо, де споживання води і газу зростає в рази в курортний сезон. Ми бачимо, що людина не увійшла в правове поле Російської Федерації. Ми знаємо, що він громадянин іноземної держави. Списки цих людей у ​​нас є», - повідомив Наздрачьов.

За його словами, в українських власників нерухомості залишився тиждень, щоб задекларувати свої доходи.

«По іноземним власникам інформаційна кампанія у нас проведена. У нас є списки даних громадян. Якщо до 30 квітня вони не йтимуть назустріч, то ми спільно з правоохоронними органами будемо їх правити. Зараз у них є ще законодавча можливість - один тиждень - задекларувати ці доходи», - додав Наздрачьов.

Аксьонов, в свою чергу, заявив, що готовий на законодавчому рівні ініціювати прийняття спеціальних «механізмів з примусу» українських власників житла платити податки.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com