В Atlantic Council оприлюднили імена вірогідних претендентів на прем’єр-міністра

|
Версия для печатиВерсия для печати

Американська журналістка, редакторка  Ukraine Alert Atlantic Council Мелінда Херінг (Melinda Haring) назвала імена п'яти кандидатів на пост прем'єр-міністра України.

Про це вона написала у своїй статті в Atlantic Council, посилаючись на свої джерела. Про це повідомив Айварас Абромавичус у Фейсбук.

На її думку, Кабінет міністрів можуть очолити:

Заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован.
Директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко.
Голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв.
Секретар РНБО і екс-міністр фінансів Олександр Данилюк.
Колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

Херінг вважає, що найбільш підготовленими кандидатами в крісло прем'єр-міністра є Айварас Абромавічус і Владислав Рашкован.

"На Заході Абромавічус вважають чесним, ефективним, принциповим, чарівним і абсолютним прихильником успішної України. Вибір Абромавічус буде сигналізувати інвесторам, західним партнерам і українцям, що Зеленський серйозно налаштований щодо змін в країні", - зазначає Херінг, що є також старшим науковим співробітником Інституту досліджень зовнішньої політики і віце-голова Фонду Східна Європа в Києві.

На її думку, альтернативою Абромавічус, яка б послала ті ж сигнали, є Рашкован, який в 2014-2016 рр. займав посаду заступника глави Національного банку України і відповідав за реформування і трансформацію центробанку.

"Рашкован - інституціоналіст, а це значить, що він здатний вирішувати технічні економічні питання, але у нього також є погляд на трансформування і створення нових інституцій. Найголовніше, він точно знає, що потрібно зробити Україні для залучення міжнародних коштів і як заспокоїти інвесторів", - вказується в матеріалі.

Серед інших претендентів розглядаються також екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, нинішній глава "Нафтогазу України" Андрій Коболєв і виконавчий директор цієї компанії Юрій Вітренко.

Абромавічус, який днями очолив наглядову раду держконцерну "Укроборонпром" після включення його туди в червні новим президентом Володимиром Зеленським, позитивно оцінив всіх, описаних в статті.

"Абсолютно чудова група людей! Що, якщо ми все опинимося в наступному уряді", - написав екс-глава МЕРТ, проілюструвавши свій пост в Twitter смайликом.

 

Крім того, Рашкован і Вітренко лайкнули відповідний пост Херінг, а Абромавічус поширив цю інформацію в своєму Twitter.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com