В австрійських Альпах випало до семи метрів снігу, десятеро загиблих через лавини за два дні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В Австрії унаслідок снігопадів, які тривають вже два тижні, в деяких гірських районах випало 6-7 метрів снігу.

Про це повідомляє австрійський ресурс з прогнозу погоди Wetter.at.

"Снігопади без зупинки вже два тижні створили в багатьох регіонах надзвичайну ситуацію. Сім метрів снігу лежить на гірському хребті Нордкетте (Іннсбрук, Тіроль). На Гохкарі (Нижня Австрія) випало 6 метрів снігу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, по 4-5 метрів снігу лежить на деяких гірських схилах у федеральних землях Зальцбург, Штирія та Форальберг. Тисячі людей, у тому числі туристи, заблоковані в невеликих комунах та курортах: найгірша ситуація в Зальцбургу, де відрізаними від навколишнього світу залишається 41 тис. осіб. Багато туристичних курортів закриті або ж заблоковані через великі снігопади та лавинну небезпеку. Станом на 14 січня в Австрії також перекрито близько 180 доріг.

В понеділок у землях Форарльберг та Тіроль було оголошено найвищий рівень лавинної небезпеки - п’ятий ("дуже високий"), в ряді інших регіонів діяв четвертий рівень. У вівторок загроза лавинної небезпеки дещо знизилася, і в найбільш загрозливих регіонах Австрії діє четвертий ("високий") рівень лавинної небезпеки. В цілому протягом дня синоптики очікують випадіння в ряді районів ще до 1 метра снігу.

У середу та четвер прогнозується невелике потепління, що втім, зробить новий сніг важчим і, відповідно, може провокувати великі лавини.

За повідомленнями австрійських ЗМІ, протягом минулих днів в Австрії жертвами лавин стали вже 10 людей.

Фото: LIEBL Daniel | zeitungsfoto.at

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com