В Австралії знайшли череп «кузена» Homo erectus віком понад 2 млн років

|
Версия для печатиВерсия для печати

Австралійські дослідники заявляють про знахідку черепа в Південній Африці віком два мільйони років, яка проливає світло на еволюцію людини.

Як повідомляє ВВС, череп належав представнику чоловічої статі виду Paranthropus robustus, якого називають "двоюрідним братом" Homo erectus, або людини прямоходячої - виду, який вважають прямим предком сучасної людини.

Два види жили приблизно в один час, але Paranthropus robustus вимер раніше.

Дослідницька група назвала цю знахідку захопливою.

"Більшість знайдених викопних решток - це поодинокі зуби, тож подібна знахідка - дуже рідкісна, нам дуже пощастило", - розповіла ВВС докторка Анжеліна Ліс.

Дослідники з університету Ла-Троб у Мельбурні виявили уламки черепа у 2018 році на місці археологічних розкопів Дрімолен на північ від Йоганнесбурга.

Його знайшли за декілька метрів від місця, де у 2015 році виявили подібний за віком дитячий череп Homo erectus.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]