В Bellingcat назвали ім’я ще одного росіянина, ймовірно причетного до трагедії МН17

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat повідомила, що їм вдалося ідентифікувати ще одного російського військового, ймовірно причетного до збиття Малазійського боїнга.

Йдеться про чоловіка, який під іменами «Оріон» та «Андрей Иванович» фігурує на записах перехоплених телефонних розмов, опублікованих міжнародною Спільною слідчою групою з розслідування катастрофи (JIT), яку очолює прокуратура Нідерландів, та у документах сепаратистів угруповання «ЛНР», повідомляє Радіо Свобода.

За даними Bellingcat, це – Олєг Іванніков, 1967 року народження.

«Bellingcat з дуже високою впевненістю визначив, що під час падіння МХ17 Олєг Іванніков був офіцером Головного управління Генерального штабу Міністерства оборони Росії (ГРУ) і виконував цю функцію, принаймні як пізніше як вересень 2017 року», – йдеться у повідомленні на сайті розслідувачів.

За інформацією групи, Олєг Іванніков прибув до України у першій половині 2014-го і перебував тут принаймні до початку 2015-го року.

«Під час свого перебування в «ЛНР» він координував і керував військовими діями російських бойовиків, проросійських сепаратистів і контингенту «приватної армії» з групи Вагнера. Олєг Іванніков також здійснював нагляд за постачанням та транспортуванням озброєнь через російсько-український кордон. Він виконував ці функції під час падіння MH17», – зазначається у повідомленні.

До того, як розгорнути свою діяльність в Україні, як стверджують у Bellingcat, Олєг Іванніков працював під псевдонімом «Андрій Іванович Лаптєв» як міністр оборони та надзвичайних ситуацій (2006-2008) у самопроголошеній «Республіці Південна Осетія» – грузинському регіоні, який Росія, зокрема, визнала незалежним.

24 травня голова міжнародної Спільної слідчої групи (JIT) у Нідерландах заявив, що зенітно-ракетний комплекс «Бук», із якого збили пасажирський літак рейсу MH17, належав 53-й бригаді військ протиповітряної оборони Росії, базованій у місті Курськ. Як і попереджали організатори заходу, жодних відомостей про підозрюваних чи імен осіб, причетних до збиття малайзійського літака рейсу MH17 у небі над Донбасом, оприлюднено не було.

Літак «Боїнг-777» Малайзійських авіаліній, що виконував рейс із Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий над зоною збройного конфлікту на сході України 17 липня 2014 року. Загинули 298 людей – усі, хто перебував на борту.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]