Відео побиття протестувальників у прямому етері держтелеканалів показали білоруські кіберпартизани

|
Версия для печатиВерсия для печати

Білоруські білі хакери зі спільноти «Кібер-Партизани» зламали сайт державної телерадіокомпанії і пустили у прямому етері відео жорстокості силовиків щодо учасників мирних протестів.

Як повідомляє TUT.BY, роликами про побиття та затримання учасників протесту перервали інтерв'ю в.о. міністра охорони здоров'я Білорусі Дмітрія Піневича, яке показували у вечірньому етері на сайті Белтелерадіокомпанії.

Піневич розповідав про ситуацію з коронавірусом у Білорусі, коли трансляцію перервали, замість неї з'явилися відео з протестів.

У той самий час на каналі хакерів з'явилося повідомлення: «Якщо Белтелерадіокомпанія не хоче показувати людям правду - її покажемо ми».

Такими самими роликами було перервано і онлайн-трансляцію на сайті телеканалу ОНТ.

За кілька хвилин після атаки, сайт tvr.by перестав відкриватися, а на сайті ОНТ стало недоступним онлайн-мовлення. Трансляція новин по ТБ не переривалася.

«Кібер-Партизани» - анонімна спільнота білих хакерів, що ставлять собі за мету боротьбу з режимом Лукашенка. Вони шукають інформацію про злочини силовиків і лояльних режиму чиновників, встановлюють особи учасників розгону мирних протестів. Хакери підкреслюють: вони борються проти диктатора Алєксандра Лукашенка, який узурпував владу, а їхні дії, попри тимчасові незручності, не спрямовані проти громадян Білорусі.

Раніше засновник Promethean AI Андрій Максимов анонсував роботу над проєктом ідентифікації силовиків, які брали участь в розгоні мирних протестів. Відео з першими результатами роботи він виклав у YouTube.

Promethean AI використовується для розробки віртуальних світів для комп'ютерних ігор і фільмів, наукового моделювання тощо. Програму планується використовувати для порівняння зображення силовиків у респіраторах і масках із їхніми фото у вільному доступі.

Деякі програмісти, зокрема з числа «Кібер-Партизан», розкритикували проєкт Максимова, заявивши, що досягнути поставлених ним цілей нереально.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com