В Державному реєстрі відсутня інформаціяю про доходи Петра Порошенка в 1998-2014 роках, — ДФС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Столична фіскальна служба не надала Національному агентству з попередження корупції інформацію про доходи Петра Порошенка в 1998-2014 роках, так як вони відсутні в Державному реєстрі.

Це випливає з відповіді Головного управління Державної фіскальної служби в Києві на запит експерта з питань протидії корупції Гліба Канівського, який він надав «Українській правді».

Запит на отримання публічної інформації експерт направляв 29 серпня.

28 серпня НАПК повідомило, що перевірило декларації чинного президента за 2015 і 2016 роки, але в наданні відомостей про виплачені Порошенком і членами його сім\’ї сумах за 1998-2014 роки в Фіскальній службі відмовили.

Київське управління ДФС зазначило, що «платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовою особою) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну або банківську таємницю ... крім випадків, коли це передбачено законами» .

Згідно із законом про запобігання корупції, Національне агентство з попередження корупції має право отримувати від державних органів «необхідну для виконання покладених на нього завдань» і має доступ до їх інформаційних баз даних.

Однак відповідь НАПК «формується при наявності даних в державному реєстрі» — і чинний порядок не передбачає надання «окремих відомостей про доходи, відображених в поданих платниками податку податкових деклараціях про добробут і доходи та / або податкових деклараціях платника єдиного податку фізичної особи-підприємця, які відсутні в державному реєстрі », заявляють фіскали.

Законодавство не дозволяє «безпідставне поширення інформації про особу», тому інформація, про яку йшла мова в запиті, може бути надана: 1) за рішенням суду; 2) за письмовою згодою особи, якої стосується запит; 3) у разі зазначення дати і номера кримінального провадження тощо.

ГУ ДФС в Києві також уточнює, що запропонувало Національному агентству з попередження корупції обмінюватися інформацією з держреєстру в форматі «запит — відповідь» відповідно до діючого порядку.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]