В Держдумі РФ запропонували визнати McDonald's іноземним агентом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Діяльність іноземних мереж ресторанів фастфуду завдає серйозної шкоди російській нації, у зв'язку з чим  вказану мережу ресторанів швидкого харчування слід визнати іноагентами, а їх рекламу маркувати як «продукцію іноземного агента».

Про це заявив заявив депутат Держдуми РФ Борис Чернишов, пишуть російські ЗМІ.

На думку депутата, вживання в їжу фастфуду призводить до серйозних проблем зі здоров'ям - зокрема, до поразки внутрішніх органів, хвороб легенів, серця, печінки, нирок і ожиріння.

«Агресивна реклама» прищеплює росіянам нездоровий спосіб життя і чужі іноземні цінності. Разом з тим традиційна російська кухня стає менш затребуваною.

«У зв'язку з цим я вимагаю визнати McDonald's в Росії та інші мережі фастфуду іноземними агентами і посилити щодо подібних закладів перевірки їхньої продукції», - цитують слова депутата ЗМІ.

За його словами, листи з відповідною пропозицією було направлено главі Росспоживнагляду Ганні Поповій і керівнику Роскомнадзору Олександру Жарову.

Раніше російське МОЗ виступило за обмеження реклами фастфуду, солодощів і газованої води. Пропозиція була включено в оновлений варіант стратегії щодо формування здорового способу життя росіян до 2025 року.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть