В Держприкордонслужбі твердять, що законно пропустили Бойка й Медведчука до Москви

|
Версия для печатиВерсия для печати

Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян заявляє, що прикордонники діяли в межах компетенції під час перетину кордону кандидатом у президенти Юрієм Бойком і головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком в ході поїздки до Москви 22 березня.

"Прикордонники безпосередньо в аеропорту, і не тільки в аеропорту, діють у межах своєї компетенції. Тобто в разі наявності у громадян дійсних документів, які дають право на перетин кордону, ми надаємо їм право на перетин державного кордону в один або інший бік", - зауважив Слободян, коментуючи закиди генерального прокурора Юрія Луценка про те, що "є питання не тільки до аерослужби, а і до прикордонної служби, яка випустила цих осіб всупереч встановленому порядку".

За словами Слободяна, стосовно безпосередньо дозволів на виліт літаків у конкретних напрямках – "це технічне питання, і такий дозвіл видають відповідні підрозділи Міністерства інфраструктури". "В даному випадку ми діяли в межах компетенції: ми оформляємо багато громадян в аеропорту, але ми не запитуємо, куди вони летять", - заявив помічник голови Держприкордонслужби. 

Нагадаємо, 22 березня у резиденції російського прем'єра у Підмосков'ї прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв і голова «Газпрому» Олексій Міллер зустрілися з Бойком і Медведчуком. Було заявлено, що на зустрічі обговорювалися питання взаємодії у газовій сфері. Бойко зауважив, що готовий запропонувати Росії варіанти продовження транзитного газового контракту, оскільки чинна влада України «не проявляє активності» у вирішенні цього питання.

Сьогодні, 27 березня, Кабінет міністрів доручив з'ясувати ситуацію щодо порушення порядку перетину кордону Бойком і Медведчуком. На засіданні уряду Луценко повідомив, що буде зареєстровано провадження щодо незаконного перетину кордону Бойком і Медведчуком. 25 вересня 2018 року Кабінет міністрів відповідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони ухвалив рішення заборонити польоти 29 російських авіакомпаній, насамперед авіакомпаній "Аерофлот", "Трансаеро", "Росія" і "Сибір", в Україну, а також транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України у разі, якщо вони везуть товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових. Заборона почала діяти з 25 жовтня.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com