В The Economist считают, что что доллар в Украине должен стоить 9,68 гривны

|
Версия для печатиВерсия для печати

Украинская гривна недооценена к доллару на 65,2%.Об этом свидетельствуют данные  от британского экономического издания The Economist.

Гривна заняла предпоследнюю позицию в Индексе Биг-Мака в январе 2019 года, отмечает агентство Українські Новини

Индекс Биг-Мак был изобретен The Economist в 1986 году. Он базируется на теории паритета покупательной способности и используется как шутливый показатель стоимости валюты.

Например, средняя цена Миг-Мака в Америке в января 2019 года составила 5,58 доллара, тогда как в Британии он стоил всего 3,19 фунта. Таким образом, индекс Биг-Мака указывает, что британский фунт недооценен на 27%.

 

В Украине в января 2019 года Биг-Мак стоил 54 гривны. Это означает, что гривна недооценена к доллару на 65,2%. Курс гривны, по подсчетам The Economist. Таким образом, курс должен составлять около 9,68 гривны за доллар.

Согласно рейтингу, только в трех странах валюта считается переоцененной - это Швейцария, Норвегия и Швеция.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]