В Естонії звільнили міністра освіти, яка возила своїх дітей до школи на службовій машині

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент Естонії Керсті Кальюлайд звільнила з посади міністра освіти і науки Майліс Репс за використання службового авто в особистих цілях.

"Вчора ввечері (20 листопада - ред.) прем'єр-міністр Юрі Ратас направив мені прохання про відставку міністра освіти і науки Майліс Репс, і сьогодні я підписала рішення про звільнення її з посади за пропозицією прем'єр-міністра", - зазначено на офіційному сайті президентки.

Про своє рішення піти у відставку Майліс Репс сповістила громадськість ввечері 20 листопада, зазначає LB.ua. Воно пов'язане з публікацією статті, в якій йдеться про те, що міністр використовувала службовий автомобіль в особистих цілях.

Естонське видання Ohtuleht протягом трьох днів стежила за Репс і її сім'єю, після чого опублікувало фото, на яких видно, як її дітей відвозять на службовій машині в школу і в гуртки за інтересами, що викликало в суспільстві неоднозначне ставлення як щодо міністра, так і видання. 

За словами колишнього водія міністерки, він був не єдиним співробітником Міністерства освіти, який займався доглядом за дітьми та їх транспортуванням.

Крім цього, журналісти видання проаналізували минулі подорожі Репс і з'ясували, що у 2018 році вона використала службову машину для того, щоб поїхати на відпочинок до Хорватії.

Варто додати, що Репс виховує шістьох неповнолітніх дітей.

Вона працювала міністром освіти з 2016 року. Також Репс займала цей пост в період з 2002 по 2003 рік і з 2005 по 2007 рік. Надалі Репс продовжить роботу як депутат естонського парламенту.

В Україні таких випадків ніколи не було, хоча майже всі високопосадовці використовують служебні авто у приватних цілях.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com