В ГПУ знайшли достойника, який злив інформацію журналістам: не міг терпіти "цих бариг"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральна прокуратура (ГПУ) встановила, хто із співробітників відомства передав листування між фігурантами справи про розкрадання в оборонному комплексі журналістам проекту "Наші гроші" з Денисом Бігусом (Bihus.info).

Про це повідомили журналістки Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова на своєму Telegram-каналі The Newsroom.

За їх даними, виявити чоловіка допомогла перевірка на поліграфі.

У повідомленні наголошується, що "борцем з режимом" виявився колишній член слідчої групи у справі так званих "діамантових прокурорів" Віталій Опанасенко. Зараз він нібито працює в Головній військовій прокуратурі.

За даними Ніколаєнко і Денисової, інформацію про те, що саме Опанасенко передав журналістам листування, підтвердив поліграф. При цьому Опанасенко нібито заявив, що "діяв за власною ініціативою, бо не міг терпіти "цих бариг".

У прокуратурі повідомили, що збираються подати скаргу на Опанасенко.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Свинарчук Гладковський. Після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com