В Грузії в ході зіткнень в Панкіській ущелині постраждало 27 осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Грузії в Панкіській ущелині, де з ранку проходить акція проти будівництва гідроелектростанції на річці Алазані, в ході зіткнень з поліцією постраждали 27 осіб, в тому числі 15 поліцейських.

Про це повідомляє "Ехо Кавказу" з посиланням на прес-службу грузинського МВС. Поліції в основному протистоїть місцеве чеченське населення. Населення ущелини складають переважно чеченці.

За даними МВС, 8 поліцейських знаходяться в лікарні.

Акція з вимогою зупинити будівництво малої ГЕС "Хадора-3", в якій беруть участь кілька сотень місцевих жителів, проходить біля села Біркіані Ахметського муніципалітету. Ситуація загострилася, після того як на місце прибули додаткові сили поліції і спецназу.

В ході чергової сутички протестувальники почали кидати в поліцейських каміння. У відповідь були застосовані гумові кулі і сльозогінний газ.

У відомстві зазначають, що сили поліції були стягнуті на місце, де в неділю мало розпочатися будівництво ГЕС, на прохання Міністерства економіки та сталого розвитку Грузії. "Група місцевих жителів чинила опір поліції. Зокрема, кидала в них палиці і каміння. Пошкоджено поліцейську техніку, було завдано шкоди здоров'ю співробітників поліції і протестуючих", - заявляють в МВС. Ситуація загострилася, коли в поліцейському відділку Телаві почалися переговори влади з групою протестуючих. "Озброєні палицями і камінням особи вчинили опір поліції, і вона була змушена застосувати спеціальні засоби", - йдеться в заяві МВС.

Демонстранти громили і підпалювали машини МВС і спецтехніку, яка повинна була використовуватися на будівництві ГЕС.

Зараз, за ​​даними МВС, обстановка в Панкіській ущелині спокійна. Міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Гахар, глава Мінприроди Леван Давіташвілі і міністр регіонального розвитку Майя Цкітішвілі зустрічаються зі старійшинами.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com