В Киргизстані запропонували перейменувати столицю

|
Версия для печатиВерсия для печати

На тлі перейменування столиці Казахстану екс-керівник апарату президента Киргизстану Емыльбек Каптагаєв запропонував перейменувати столицю Бішкек у місто Манас. Назва Бішкек він вважає за необхідне закріпити за одним з районів міста.

Про це повідомляє "Радіо Азаттик".

"Щоб потім, після закінчення якоїсь кількості років, не виникало спокуси, може нам відразу ж потрібно перейменувати столицю в місто Манас? Так було б справедливо з усіх точок зору... А Бішкекським районом назвати нинішній Свердловський район, адже саме там і розташоване Пишпекське укріплення (чомусь назване Ковальською фортецею) і, можливо, було розташоване поселення Бішкек... А існування і діяння якогось Бішкек баатира залишаються спірними, бо немає жодного історично достовірного джерела, крім легенд, які, з якихось незрозумілих підстав, з кожним роком обростають новими подробицями", – написав він на своїй сторінці в Facebook.

В коментарях деякі користувачі підтримали ідею перейменування столиці, інші категорично виступили проти.

Як повідомляли Українські Новини, у лютому Назарбаєв відправив у відставку уряд.

19 березня Назарбаєв оголосив про відставку після 30 років на посаді президента Казахстану

Наступником Назарбаєва на посаді президента Казахстану став голова верхньої палати Касим-Жомарт Токаєв.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com