В колонії країни-агресора ввели режим НС, засуджені вивісили плакат «Врятуйте»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У омської виправній колонії №6 в Росії відбулися масові заворушення. За офіційними даними, їх влаштували «негативно налаштовані засуджені». Самі ув'язнені вивісили з вікна колонії плакат з написом «Врятуйте».

Про це  повідомляє ATR, з посиланням на російські ЗМІ. Від сьогодні в колонії оголошено режим НС. Тепер туди обмежений доступ адвокатам і родичам ув'язнених.

У прес-службі управління ФСВП по Омській області повідомили, що призвідників заворушень ізолювали за межі колонії. За фактом події проведуть перевірку, зокрема, переглянуть записи того, що сталося. В управлінні ФСВП відзначили, що все фіксувалося на відео.

За фактом події порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 321 КК РФ (дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства). Видання NGS55 повідомило, що ув'язнені почали акцію протесту через те, що з ними погано поводяться, б'ють і принижують, а своїми діями намагалися привернути увагу прокуратури для перевірки керівництва колонії.

Правозахисники з фонду «На захист прав ув'язнених» повідомляли з посиланням на родичів, що в колонію ввели загін спецназу, і звідти було чути постріли. У той же час місцевому виданню «Новий Омськ» у ФСВП повідомили, що при врегулюванні конфлікту не застосовували фізичну силу і спеціальні засоби і не залучалося спецпідрозділ.

Адвокат Віра Гончарова опублікована в Facebook наказ про введення особливих умов в колонії, підписаний т.в.о. начальника колонії Русланом Петеневим. З документа випливає, що в бійці брали участь близько 100-150 в'язнів, які намагалися звільнити тих, кого помістили в ШІЗО і ПКТ (приміщення карантинного типу). За даними Гончарової, близько 70 осіб перевели в інші колонії, а одна людина знаходиться в реанімації.

 

Як зазначає джерело, колишній в'язень колонії Зайдулла Резваном, який відбув покарання в 2005 році, заявив, що в ІК-6 практикують тортури.

За його словами, тортури він випробував на собі і, за розповідями родичів нинішніх в'язнів, вони тривають досі. За його словами, конфлікт почався між ув'язненими - «активістами» і тими, хто не співпрацює з адміністрацією колонії. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com