В Кремлі офіційно скоротили фінансування Суркова і компанії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кремлівське управління по співпраці з СНД, яким опвкувався одіозний радник Владіміра Путіна Владіслав Сурков, залишать до половини співробітників, в тому числі, вірогідно й сам куратор сепаратистських «республік» Донбасу.

Про це у середу повідомляють російські ЗМІ. Експерти пов’язують це з втраченою ефективністю роботи в цих «республіках», де в листопаді пройдуть вибори.

2 жовтня президент Росії Владімір Путін підписав указ про перетворення управління президента з соціально-економічного співробітництва з державами - учасниками СНД, Абхазією і Південною Осетією в управління по прикордонному співробітництву. Згідно з указом, головою управління залишиться Олег Говорун, на складання нового штатного розкладу відведено місяць, а саме перетворення здійснено «з метою вдосконалення діяльності адміністрації президента».

Всі співробітники управління, в якому працюють кілька десятків людей, були повідомлені про виведення за штат, а багатьом з них - близько половини - усно повідомили про необхідність шукати нову роботу, пишуть російські ЗМІ, з посиланням на обізнані адміністрації президента РФ джерела.

Покинути управління може і заступник Говоруна Максим Поляков, який опікується самопроголошеними республіками, 

Реорганізація має закінчитись 3 листопада. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com