В Кривому Розі палили шини. Місто без тепла

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Кивому Розі у понеділок, 12 листопада палали шини під управлінням «Криворіжгазу». Їх принесли мешканці міста, вимагаючи включити опалення. Після похолодання у місті не запускають опалення через борги за газ, які начебто  накопичилися ще з минулих років.

За даними місцевих ЗМІ, під «Криворіжгазом» перебувають кілька десятків людей. 

При цьому у прес-службі компанії повідомили, що будівлю підприємства взяли штурмом «через відмову «Нафтогазу України» постачати газ підприємству «Криворізька Теплоцентраль», розмістивши відповідну заяву на офіційній сторінці «Криворіжгаз» в фейсбук.

Як пише, 1kr.ua, Інформація виявилася неправдивою, ніхто не тримає співробітників підприємства в заручниках.

«Робота підприємства заблокована, не працює аварійна служба, а в місті підвищена техногенна небезпека. Раніше незаконно були відкриті засувки, запущено п'ять котелень з шести. Система газопостачання розбалансована», - прокоментували в «Криворіжгазі».

При цьому, вхід і вихід в будівлю - безперешкодний.

Також відомо, що криворіжці збираються їхати в фонд Держмайна.

Зараз двоє нардепів, депутат міськради Колесник і співробітники «Криворіжгаз» Анатолій Пономаренко, технічний директор і Борис Рибка, начальник охорони праці підприємства, проводять переговори.

За версією «Криворіжгазу», «Нафтогаз України» відмовляється подавати газ на підприємство через борги за попередні періоди. Тому станом на 12 листопада сотні тисяч жителів міста сидять без тепла.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com