В Латвії дошкільнят з нацменшин вчитимуть латиської на побутовому рівні

|
Версия для печатиВерсия для печати

У програмах дошкільної освіти національних меншин Латвії планується підвищити вимоги до освоєння латиської мови.

Про це повідомив журналістам директор Державного центру змісту освіти Гунтар Цатлакс, представляючи сьогодні нові принципи дошкільної освіти, передає delfi.lv.

З урахуванням раніше затверджених поправок до закону про освіту і до закону про загальну освіту, які передбачають поступовий перехід на латиську мову навчання в школах, дітям вже в дитячому саду повинні бути забезпечені можливості вивчати латиську мову на такому рівні, щоб успішно впоратися з навчанням в початковій школі і на наступних етапах навчання, сказав Цатлакс.

Документ передбачає, що в результаті освоєння програми дошкільної освіти національних меншин вихованці дитячих садів повинні вміти відповідати латиською мовою на питання про побачене і почуте, висловлювати свої потреби, брати участь в розмовах на побутові теми, правильно вимовляти голосні і приголосні звуки латиської мови, знати букви, читати і розуміти короткі слова, а також писати елементи букв.

 
У програмі планується передбачити, що освоєнню латиської мови на етапі дошкільної освіти необхідно сприяти щодня, щоб діти могли послідовно засвоїти передбачений програмою обсяг знань.

Також нові принципи освіти передбачають, що латиська мова повинна бути мовою спілкування і під час проведення в дитячих садах ігрових занять, за винятком тих, що проводяться для освоєння мов нацменшин.

Новий зміст навчання в дошкільних установах планується вводити вже з осені цього року.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]