В Міністерство плагіату Шкарлета хочуть пристроїти ще одного посіпаку Табачника

|
Версия для печатиВерсия для печати

Соратник ексміністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника може очолити директорат в Міносвіти. Єресько курував шкільну освіту за Табачника, коли урізали програми з Історії України та були скандали з підручниками.

Як пише видання ZN.UA із власних джерел, непов’язаних одне з одним, Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти в Міносвіти може очолити колишній соратник екс-міністра освіти Дмитра Табачника з часів президентства Януковича - Олег Єресько. У відомстві скандально відомого міністра освіти він був головою конкурсної комісії з відбору підручників, а також очолював департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН. І був одним з перших, хто звільнився з приходом нової команди Сергія Квіта після Євромайдану.

Олег Єресько запам'ятався громадськості ще й тим, що разом зі звільненою екскерівником Центру оцінювання якості освіти Іриною Зайцевою "редагував" програми ЗНО з історії України. В результаті звідти зникли згадки про видатних історичних особистостей, які боролися за незалежність, та поняття “національна ідея”.

Як повідомляється на сайті МОН, директорат, який може очолити Олег Єресько, утворений для виконання завдань щодо забезпечення формування державної політики у таких сферах як дошкільна, шкільна, позашкільна та інклюзивна освіта.

У 2014 році генпрокуратура активно розслідувала діяльність колишнього керівництва Міністерства освіти та науки. Тодішній міністр Сергій Квіт в інтерв'ю ZN.UA розповідав і про корупційні схеми Табачника при відборі та друці шкільних підручників.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]