В МОЗ твердять, що підлеглі Авакова брешуть

|
Версия для печатиВерсия для печати

Представники Нацполіції в Одеській області у відповідь на офіційну заяву МОЗ України про захоплення адміністрації ОНМедУ, опубліковану 10 грудня, надали неправдиві коментарі, що можуть свідчити або про некомпетентність співробітників Нацполіції, або про їхню заангажованість.

Представники Нацполіції в Одеській області заявили, що захоплення ОНМедУ 10 грудня нібито не відбувалось, натомість пояснили, що такі дії були виконанням провадження суду, а особи, які захопили будівлю, були державними виконавцями, йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

У міністерстві наголошують, що така інформація не відповідає дійсності, адже МОЗ України відомо, що:

10 грудня державні виконавці прибули у супроводі приватної охорони «Феникс». Захоплення будівлі університету відбувалось співробітниками приватної охоронної компанії «Феникс», які блокували вхід і перешкоджали доступу співробітників університету на робочі місця.

За цими подіями спостерігали представники Нацполіції в Одеській області. Про таке свідчить не лише офіційне звернення в.о. ректора Констянтина Аймедова до МОЗ України, а також численні фото- та відеодокази.

Державні виконавчі служби не уповноважені здійснювати захоплення адміністративних будівель із застосуванням приватних охоронних фірм.

Про здійснення будь-яких виконавчих проваджень у державному університеті, зокрема, про плани захоплення та блокування університету державні виконавці зобов’язані були повідомити МОЗ України як засновника та власника державного університету, але наразі будь-яка інформація з цього приводу в МІністерстві відсутня.

Також місцева газета Думская повідомила про виданий наказ людини, яка не є ректором про те, що заняття у едуніверситеті припиняються до кінця лютого.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com