В НАБУ 135 осіб підозрюють у вчиненні корупційних злочинів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 135 осіб підозрюють у вчиненні корупційних злочинів, які детективи НАБУ та прокурори САП розслідують в межах 745 кримінальних проваджень. У закінчених 208 розслідуваннях обвинувачують 362 осіб. Такими є підсумки боротьби з топ-корупцією станом на 30 червня 2019 року.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

Упродовж червня суди отримали від НАБУ і САП для розгляду низку резонансних справ. Зокрема, прокурори направили до суду складені детективами обвинувальні акти стосовно:

  • восьми осіб, причетних до заволодіння 16,68 млн грн, виділених із державного бюджету на інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим — так званий проект «Стіна» (ч.5 ст.191 КК України);

  • Одеського міського голови, якому інкримінується внесення недостовірних відомостей до декларації (ст.366-1 КК України);

  • колишнього генерального директора державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат», який обвинувачується у зловживанні службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України).

Минулого місяця завершено розслідування факту отримання суддею Рахівського районного суду (Закарпатська область) неправомірної вигоди. Наразі підозрюваний суддя та сторона його захисту ознайомлюються з матеріалами кримінального провадження.

Ще одного служителя Феміди — суддю Господарського суду Сумської області — викрито на отриманні неправомірної вигоди. Особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Статусу підозрюваного набув колишній керівник дочірнього підприємства «Центргаз», що входить до складу ВАТ «Кіровоградгаз». Дії посадовця кваліфіковано за ч.5 ст.191 КК України.

Крім того, у червні НАБУ допомогло Антимонопольному комітету України викрити змову двох компаній-учасниць процедур закупівель будівельних послуг для трьох об’єктів у місті Києві.

 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]