В НАБУ 135 осіб підозрюють у вчиненні корупційних злочинів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 135 осіб підозрюють у вчиненні корупційних злочинів, які детективи НАБУ та прокурори САП розслідують в межах 745 кримінальних проваджень. У закінчених 208 розслідуваннях обвинувачують 362 осіб. Такими є підсумки боротьби з топ-корупцією станом на 30 червня 2019 року.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

Упродовж червня суди отримали від НАБУ і САП для розгляду низку резонансних справ. Зокрема, прокурори направили до суду складені детективами обвинувальні акти стосовно:

  • восьми осіб, причетних до заволодіння 16,68 млн грн, виділених із державного бюджету на інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим — так званий проект «Стіна» (ч.5 ст.191 КК України);

  • Одеського міського голови, якому інкримінується внесення недостовірних відомостей до декларації (ст.366-1 КК України);

  • колишнього генерального директора державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат», який обвинувачується у зловживанні службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України).

Минулого місяця завершено розслідування факту отримання суддею Рахівського районного суду (Закарпатська область) неправомірної вигоди. Наразі підозрюваний суддя та сторона його захисту ознайомлюються з матеріалами кримінального провадження.

Ще одного служителя Феміди — суддю Господарського суду Сумської області — викрито на отриманні неправомірної вигоди. Особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Статусу підозрюваного набув колишній керівник дочірнього підприємства «Центргаз», що входить до складу ВАТ «Кіровоградгаз». Дії посадовця кваліфіковано за ч.5 ст.191 КК України.

Крім того, у червні НАБУ допомогло Антимонопольному комітету України викрити змову двох компаній-учасниць процедур закупівель будівельних послуг для трьох об’єктів у місті Києві.

 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com