В НАБУ твердять, що розслідують 724 кримінальні провадження

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національне антикорупційне бюро станом на березень 2019 року розслідує 724 кримінальні провадження, в межах яких 158 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

Зокрема зазначається, що у березні підозрюваними стали 9 учасників корупційної схеми з розкрадання особливо цінної землі в Києво-Святошинському районі (передмістя Києва).

"Йдеться про посадовців Національної академії аграрних наук України, Держземагентства в Київській області та співробітника Служби безпеки України",— зазначили у НАБУ.

У іншому провадженні детективи НАБУ підозрюють п’ятьох осіб у розтраті 2,225 млн доларів (55,5 млн грн) "СпецТехноЕкспорту".

"Серед них — чинний керівник держкомпанії та низка колишніх посадовців цієї ж установи", — зазначається у повідомленні.

Також у березні повідомлено про підозру у внесенні недостовірної інформації до електронних декларацій за 2015 та 2016 роки очільнику одеської мерії, що має статус обвинуваченого у так званій справі заводу "Краян".

Окрім того, повідомили у нацбюро, статус підозрюваних отримали двоє суддів — із Одеси та з Закарпаття, яких детективи НАБУ викрили на отриманні неправомірної вигоди.

Як повідомили у НАБУ, наразі завершено розслідування низки резонансних кримінальних проваджень. Зокрема, йдеться про факти:

завдання збитків на понад 13 млн грн держпідприємству "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу концерну "Укроборонпром" (ч.2. ст.364 КК України);

заволодіння 6-ма земельними ділянками у столиці вартістю понад 2,5 млн грн депутатом Київської міської ради, екс-секретарем земельної комісії (ч.5 ст.191, ч.3 та ч.4 ст.358 КК України);

одержання неправомірної вигоди у розмірі 50 тис. дол трьома співробітниками Головного управління Національної поліції у місті Києві (ч.4. ст.368 КК України).

"Наразі підозрювані та їхні адвокати ознайомлюються з матеріалами слідства. Після цього обвинувальні акти скерують до суду", — резюмували у НАБУ.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]