В Нацполіції стверджують, що викрадені картини кримського музею — на обліку в Інтерполі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Картини з Музейного фонду України митців XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року передали в Сімферопольський художній музей, знаходяться на обліку Генерального секретаріату Інтерполу як «викрадені». Така відповідь на запит прокуратури АРК отримана від Національної поліції України.

«Згідно з відповіддю департаменту Інтерполу і Європолу Національної поліції України, твори мистецтва були внесені до обліку Генерального секретаріату Інтерполу як «викрадені», - сказано в листі, повідомляє Крим. Реалії.

17 серпня управління Національної поліції в АР Крим повідомило, що 52 картини з Музейного фонду України оголосили в державний та міждержавний розшук. Після в Інтерполі запевнили, що полотна не перебувають в міжнародному розшуку. А саме, начальник департаменту Інтерполу і Європолу НПУ Василь Неволя в коментарі виданню Крим.Реалії. заявив, що картини з Музейного фонду України митців XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року передали в Сімферопольський художній музей, не перебувають у міжнародному розшуку Інтерполу. 

«ГПУ тільки направило нам через відповідний підрозділ Національної поліції запит про оголошення в розшук. А питання про його оголошенні зараз вирішується на рівні Києва. Ми не вирішуємо, що робити. Ми дивимося, наскільки це звернення до нас відповідає стандартам і умов для того, щоб який-небудь об'єкт мистецтва оголошувався в розшук», - розповів Неволя.

У Мінкульті Криму заявили, що картини, оголошені в розшук управлінням Національної поліції в АР Крим, належать Сімферопольському художньому музею, де і знаходяться зараз.

18 лютого 2014 року Сімферопольський художній музей відправив до Маріупольської картинної галереї ім. Куїнджі 53 роботи російських художників XVIII-XIX ст. Виставка в планувалася до 31 травня 2014 року, але була закрита раніше, оскільки кримські музейники зажадали повернути експонати. За повідомленням російських ЗМІ, в кінці березня 2014 року картини з маріупольського музею забрала група відставних військових з Криму, і доставила полотна на анексований півострів.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com