В НБУ твердять, що повідомили СБУ про підозрілі операції клієнтів на 54 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нацбанк продовжує надавати правоохоронцям відомості, що можуть свідчити про організовану злочинну діяльність та використовуватися для виявлення, припинення та попередження такої діяльності. за 9 місяців 2018 року НБУ надіслав Службі безпеки України інформацію стосовно 36 банків та 8 небанківських фінансових установ на загальну суму, еквівалентну 54 млрд грн.

Про це повідомляє інтернет-видання Мінфін, з посиланням на інформацію прес-служби НБУ.

Згідно із повідомленням, за 9 місяців 2018 року НБУ надіслав Службі безпеки України інформацію стосовно 36 банків та 8 небанківських фінансових установ:

за результатами перевірок з питань фінансового моніторингу надіслано 29 листів з інформацією про підозрілі фінансові операції клієнтів банків на загальну суму понад 54,5 млрд грн, 68,1 млн дол, 9,4 млн євро;

за результатами валютного контролю з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю надіслано 11 листів про великомасштабні операції клієнтів банків щодо фінансових операцій на загальну суму більше 58,8 млн грн, 315,2 млн дол, 1,6 млн євро, 57,2 млн руб.

Також упродовж 9 місяців 2018 року Національним банком було надіслано п’ять повідомлень про підозрілі фінансові операції до Національного антикорупційного бюро України.

Здебільшого надана правоохоронним органам інформація стосувалась проведення клієнтами банків фінансових операцій, характер або наслідки яких дають підстави вважати, що вони можуть бути пов'язані з виведенням капіталів, легалізацією кримінальних доходів, конвертацією (переведенням) безготівкових коштів у готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, уникненням оподаткування тощо.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com