В Одесі ексчиновник не сів за хабар, бо його судили 10 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Суд визнав винним колишнього начальника відділу контролю за самовільним будівництвом Малиновської РДА Одеської міської ради. Водночас суд звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності за строками давності.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 29 листопада.

За матеріалами справи, у 2009 році чоловік отримав хабар у сумі 3000 доларів, пов’язаний з вимаганням. Гроші дав чоловік, який почав самовільно розширювати свій балкон, але був викритий працівниками відділу контролю за самовільним будівництвом. За 3 тисячі доларів чиновник нібито обіцяв не звертатися до суду про знесення балкону, а дати його добудувати і узаконити.

Після одержання коштів і, зрозумівши, що його викрили, чиновник намагався втекти зі службового кабінеті. Він нецензурно висловлювався на адресу співробітників МВС, які прийшли затримувати, і чинив активний фізичний опір. Зокрема так штовхнув жінку-міліціонера, яка перегородила вихід з кабінету, що вона впала на підлогу і мала струс мозку, також виривався від іншого міліціонера. Відтак йому також інкримінували застосування насильства і опір щодо працівників правоохоронного органу.

В суді чоловік вину не визнавав. Показання деяких свідків за згодою сторін оголошувались у судовому засіданні.

Суд визнав вину чоловіка повністю доведеною. За отримання хабара як найтяжчий злочин йому загрожувало б 3-6 років позбавлення волі. Але з моменту скоєння злочину, а саме 20.05.2009 року, пройшло більше десяти років. Дані про призупинення перебігу строку давності через ухилення особою від слідства або суду відсутні. Тому суд звільнив ексчиновника від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності.

Відомо, що справа розглядалася судом з 2014 року повторно після ухвали апеляційної інстанції про те, що не надано оцінки походженню записів оперативної аудіо-відео зйомки і відсутні протоколи про вручення технічних засобів потерпілому.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com