В одній із справ по нападу на активістів правоохоронці «втратили» докази, — ТСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування нападів на громадських активістів з'ясувалося, що в одній із справ правоохоронці "втратили" докази. А щодо іншої надали комісії неправдиві дані.

Про це заявив журналістам голова ТСК Борислав Береза після закритого засідання комісії у вівторок, передає Укрінформ.

"З'ясувалося, що по тих провадженнях, по яких нам ще 2 місяці назад казали, що нададуть інформацію, на жаль, ми її досі не отримали. Більше того, так сталося, що з Одеси прийшла інформація від правоохоронців, від Нацполіції, яка може не відповідати істині, може бути брехливою і зараз ми будемо це перевіряти. Представники прокуратури та представники СБУ дали таку інформацію, яка не співпадає з тим, що надали працівники Нацполіції з Одеси. Тому зараз з'ясовується. Це по справі Стерненка та Устименка", - розповів Береза. Крім того, він додав, що у справах про напади на активістів у Київській області є саботаж і не надається та інформація, яка була обіцяна.

"Тобто ми бачимо, що зараз, використовуючи процеси, які йдуть в країні - вибори, відволікання уваги суспільства - правоохоронці замість того, щоб розслідувати справи, уникають цього. І більше того, з'ясовується, що деякі люди, які займалися справами, вони їх розвалили або втратили речові докази. Сьогодні це з'ясувалося. Це по справі дуже гучній і після того вони йдуть в інші правоохоронні органи. На жаль, така проблема є", - зазначив Борислав Береза.

Водночас, він уточнив, що поки не може казати, по якій справі втратили речові докази, щоб не давати підказки тим, хто зробив злочин. Береза зауважує, що це гучна справа, але не стосується вбивства Катерини Гандзюк. Голова ТСК сподівається, що справа Гандзюк буде в суді протягом місяця. "Правоохоронці, як і ми, у справі Гандзюк хочуть вже перейти до судового розгляду, і я їх розумію. Є деякі моменти, які вони хочуть закрити для того, щоб їх доказова бази була стовідсотковою у суді", - сказав Береза.

Він також зазначив, що на засіданні ТСК у вівторок дві справи "зсунулися з нуля". "Ми сподіваємося, що зараз ми побачимо, як будуть взяті покази і побачимо, як якісь процеси підуть", - сказав Береза.

Окрім того, голова ТСК повідомив що 13 травня відбудеться виїзне засідання комісії в Харкові. Борислав Береза також нагадав, що ТСК має завершити роботу до кінця травня і потім звітувати. Він зазначив, що звіт поки "не дуже задовільний" для правоохоронних органів.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com