В окупованому Криму шукають винних в тому, що дизель-генератори — в неробочому стані

|
Версия для печатиВерсия для печати

Так званий віце-прем'єр підконтрольного Кремлю уряду Криму Володимир Сєров доручив провести службове розслідування у зв'язку з тим, що більша частина дизель-генераторів на півострові виявилася в неробочому стані.

Про це повідомляють Крим.Реалії, з посиланням на окупаційну владу Криму.

«У тому, що з 284 дизель-генераторів у нас працює тільки 75, винні не погодні умови, а люди, які обіймають певні посади. Прошу провести службове розслідування, доповісти про причини і конкретних осіб, винних у тому, що під час аномальної спеки, за наявності власних можливостей, ми не забезпечили потребу в необхідній кількості електроенергії», – сказав Сєров.

Вранці 10 серпня міністр енергетики Росії Олександр Новак розпорядився перевірити всі наявні в Криму генератори. На нараді в Ялті Новак зазначив, що обсяг енергоспоживання в Криму і в регіоні сусідньої Росії – Кубані – 7 серпня «перевищив історичний максимум навантажень і склав 1249 МВт».

За кілька днів у Євпаторії відбулося 14 аварійних відключень світла. Вночі 6 серпня виявилися знеструмленими населені пункти в районі Судака і Старого Криму, а наступного дня електрику відключили в Гурзуфі й Курортному, а також у Севастополі і Сімферополі.

28 липня Крим на кілька годин залишився без світла через аварію в Краснодарському краї Росії, звідки електроенергію через енергоміст подають на півострів. За інформацією кримського Міненерго, протиаварійна автоматика спрацювала через високу температуру повітря. Для безперебійного енергопостачання в Криму будують дві ТЕС із використанням незаконно ввезених газових турбін Siemens.

В анексованому Росією Криму, незважаючи на запуск третьої нитки російського енергомосту навесні 2016 року, тривають відключення світла. З грудня 2015 року до Криму не надходить електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та енергомостом з Кубані.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть