В Польщі продовжується розбудова газового терміналу у Свіноусті

|
Версия для печатиВерсия для печати

До кінця 2021 року пропускну здатність газового терміналу у місті Свіноустя на північному заході Польщі збільшать до 7,5 млрд кубометрів газу.

Нині можливості об’єкту складають 5 млрд кубометрів блакитного палива щороку, передає Польське Радіо.

Польський термінал скрапленого газу (LNG-термінал) повідомив про проведення тендера на розширення сухопутної частини терміналу. Передбачається, що кінцевий контракт з підрядником буде підписано до кінця 2019 року.

Голова компанії Павел Якубовський сказав, що розбудова терміналу дуже важлива для забезпечення незалежного постачання газу на польський ринок.

На нинішньому етапі розширення терміналу відбувається встановлення додаткового регазифікаційого обладнання, а також будівництво третього сховища і обладнання для перевантаження скрапленого газу на залізничну колію.

Під час розширення інфраструктури буде створений четвертий елемент – додаткова пристань для суден, що дозволить, серед іншого, перевантажувати, завантажувати та розвантажувати танкери, а також перевантажувати LNG. Для будівництва нової пристані організують новий тендер.

Це ще одна інвестиція, що збільшить енергетичну безпеку Польщі. Згідно із прогнозами, споживання газу в Польщі та в регіоні, у також в басейні Балтійського моря, буде збільшуватися.

Нині Польща споживає щороку приблизно 17,5 млрд кубометрів газу.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com