В Раді назвали розмір мінімальної пенсії після реформи

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пенсія після анонсованої урядом пенсійної реформи збільшиться на 11% і становитиме 1 452 грн.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби комітету Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

«В разі схвалення депутатами пенсійної реформи, з 1 жовтня для призначення та перерахунку пенсій застосовуватиметься прожитковий мінімум на 1 грудня 2017 року. Тобто, з 1 жовтня прожитковий мінімум для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, становитиме 1 452 грн», — цитує прес-служба слова очільниці комітету Людмили Денісової.

За її словами, пенсійна реформа передбачає надання гарантій для інвалідів із дитинства, дітей-інвалідів, пенсіонерів, які не мають повного стажу, і осіб, які не мають права на пенсію і отримують зараз 949 грн. Кількість таких громадян на сьогодні — близько 1 млн осіб. Розмір пенсії для них збільшиться на 45% і становитиме 1 373 грн.

З 1 жовтня для 5,6 млн пенсіонерів пенсії в середньому збільшаться на 692 грн. Для 600 тис. пенсіонерів скасовується 15% обмеження виплати пенсій. Для 104 тис. жінок, які достроково вийшли на пенсію в 55 років — скасовується зменшення розміру пенсій.

Раніше спікер парламенту Андрій Парубій заявляв, що нардепи мають ухвалити пенсійну реформу до 1 жовтня.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com