В Росії через радіацію в Архангельській області евакуюють цивільних осіб з Ньонокса

|
Версия для печатиВерсия для печати

Цивільних осіб з російського Ньонокса, селища, де розташований військовий полігон, на якому трапився вибух і, ймовірно, витік радіації, почнуть еваюкувати 14 серпня. Їх начебто має забрати спеціальний потяг.

Про це інформують російські ЗМІ.

Вибух і витік радіації на полігоні під Архангельськом відбувся 8 серпня в Архангельській області (Росія) на військовому полігоні однієї з частин Морського флотуУ Росії на ракетному полігоні пролунав вибух. Є жертви та десятки поранених. Внаслідок аварії загинули п'ять співробітників держкорпорації «Росатом». Ще троє отримали травми та опіки.

Водночас, губернатор Архангельської області Ігор Орлов цю інформацію спростовує. Каже, що евакуацію у селищі не оголошували і що це – "повна нісенітниця".

Трохи іншої думки в міській адміністрації Сєверодвінська.

В Інтерфаксі стверджують, що від керівництва Ньонокського полігону надійшло сповіщення про планові заходи органів військового управління. Через це жителям Ньонокса запропонували покинути територію села з 14 серпня.

Російська влада визнала, що вибух під Архангельськом мав радіоактивні наслідки.

Спочатку Міноборони РФ цю інформацію спростувало, але згодом Російський гідрометцентр оприлюднив інформацію, що через вибух на військовому полігоні 8 серпня у Севєродвінську рівень радіації перевищував звичні показники у 4 – 16 разів.

Окрім того, медики перевозили постраждалих у протирадіаційних костюмах, а "швидкі" були загорнуті в поліетиленові плівки.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com