В Росії ліквідували Ростуризм після падіння числа виїжджаючих за кордон до 5%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем'єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв у вівторок звільнив з посади главу Ростуризму Олега Сафонова, а саме відомство, створене в 2014 році для надання держпослуг в туристичній сфері, регулювання галузі та ведення реєстру туроператорів, - ліквідував.

Згідно з постановою Мєдвєдєва, функції відомства відтепер передаються Мінекономіки, пише finanz.ru.

Дане рішення насамперед викликане кризою доходів населення, які падають п'ятий рік поспіль.

За даними «Левада-центру», влітку 2018 року відпочинок за кордоном змогли дозволити собі лише 5% росіян.

Переважна більшість, зарплати якого не перевищують 30 тисяч рублів на місяць, провели відпустку або вдома (24%), або на дачі (18%).

Кожен п'ятий визнав, що не зміг поїхати навіть до Криму через відсутність грошей.

Російська влада тим часом готує посилення контролю за закордонними поїздками громадян. Відповідне доручення президент Владімір Путін дав в червні.
Для цього планується розширити використання системи "Електронна путівка", в якій будуть збиратися дані про турах, куплених громадянами через туристичні компанії.

Система, яка розроблялася з 2015 року в рамках закону "Про основи туристської діяльності", від початку була задумана як добровільна, але в підсумку стане обов'язковою для туроператорів, яких законодавчо зобов'яжуть передавати відомості про всі продані тури.

Тепер же Ростуризм і "Ростех" запропонували зробити її обов'язковою для всіх туроператорів, а передачу відомостей - закріпити законодавчо.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com