В Росії за державні кошти створять політичний канал для дітей

|
Версия для печатиВерсия для печати

Уряд Російської Федерації запропонував виділити державній агенції ІТАР-ТАСС субсидію на створення каналу суспільно-політичної спрямованості, орієнтованого на дітей. Гроші будуть перерозподілені з запланованих витрат на вищу освіту.

Як повідомляє РБК, пропозиція про виділення ІТАР-ТАСС додаткових субсидій на 210 млн руб. міститься в опублікованих поправках до проекту бюджету на 2018-2020 роки, підготовлених урядом до другого читання документа. 

Відповідно до опису, субсидії будуть спрямовані на «фінансове забезпечення створення і організаційно-технічний супровід спеціалізованого каналу суспільно-політичної спрямованості, орієнтованого на дітей у віці 8-16 років».

За словами керівника департаменту корпоративних комунікацій ІТАР-ТАСС Дмитра Перцева, проект буде запущений в 2018 році, він буде реалізований «в координації» з Міністерства освіти та науки Росії. Під створенням «спеціалізованого каналу суспільно-політичної спрямованості» мається на увазі «дитяча [інформаційна] стрічка» «Буде створена спеціальна дитяча редакція. Її завдання - збір найцікавіших і важливих російських і світових новин для школярів», - зазначив він. За словами Перцева, для нового проекту планується «створення технологічної платформи».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com