В Росії заговорили про сумне згасання «путінського застою»

|
Версия для печатиВерсия для печати

"У багатьох склалося хибне враження про якусь особливу силу путінського режиму. Насправді ніякої сили немає. Є тихе боягузливе згасання. Є корумпована система управління у фінальній стадії бюрократичного маразму (коли всі ресурси йдуть на функціонування системи)".

Про це пише аналітик і публіцист Милин Дмитрий в Facebook.

"Є тотально розбещені корупцією силовики, які зацікавлені більше боротьбою один з одним за доступ до грошових потоків бізнесу, ніж придушенням народу, який їх годує.

Є старий втомлений "лідер", що панічно боїться "обуха від лопати", давно не здатний керувати своїми друзями, що грабують країну, і вищими чиновниками, у яких інтереси особистого збагачення давно затьмарили все інше.

Є бюрократія середнього і нижчого рівня, на якій влада намагається показувати свою відсутню силу і боротьбу з корупцією, довівши їх життя до пекла і хаосу, блокуючого будь-яку творчу діяльність.

Є населення, яке стрімко зубожіє, яке вже проїло "жирок", накопичений в "ситі роки" і яке вже починає економити на їжі.

Є сумні пропагандисти, яким вже самим набридло кожен день брехати і розігрувати тупі ток-шоу для ідіотів "про агентів Держдепу" і "як там у них на Україні".

Є більшість населення, яке звикло паразитувати на бюджеті, не обтяжуючи себе продуктивною працею, і працююча меншість, поділена на тих, хто платить податки і тих, хто не платить ніяких податків, працюючи в тіньовій економіці.

Це не "апогей" режиму, це його захід. Нудний, вульгарний, сумовитий захід путінського "застою". Цей режим навіть "залити країну кров'ю", рятуючи себе, вже не може. Немає ні ресурсів, ні можливостей, та й бажання захищати ЦЕ ні у кого немає.

Всім все набридло ".

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com