В Росії звільнили очільницю рейтингового агентства: не вписалася в анонсований владою «прорив»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Передбачившу дефолти російських регіонів і падіння банків главунайбільшого рейтингового агентства Росії АКРА звільнили.

Як повідомляє finanz.ru, з посиланням на «Ведомости», про відставку Катерини Трофімової, яка очолювала АКРА з моменту його створення, оголосив співробітникам голова ради директорів Карл Йоханссон. Агентство було створене за ініціативи ЦБ в 2015 році.

Задумане як заміна міжнародним рейтинговим агентствам, що знизилирейтинги РФ до «сміттєвого рівня" після введення санкцій, АКРА при Трофімової не змогло витримати градус макроекономічного оптимізму і, схоже, не вписалося в анонсований владою «прорив».

Сама Трофимова при цьому відзначилася серією похмурих прогнозів. 15 січня, за день до звільнення, виступаючи на гайдарівського форумі, вона передбачила подальше падіння російських банків зі швидкістю 30-35 кредитних організацій в рік.

«Приблизно 5-7% банків з тих чи інших причин будуть йти з ринку» щороку в найближчі 5 років, заявила вона: в першу чергу з економічних причин і в меншій мірі - через недобросовісну діяльності.

Місяцем раніше - в грудні - Трофимова попереджала про високе боргове навантаження суб'єктів РФ і загрозу дефолтів по муніціальному боргу. При цьому, говорила вона, за останні 10 років в РФ відбулося як мінімум 9 прихованих дефолтів по регіональному боргу: їм не надавали розголосу, проте вони були зафіксовані рішеннями судів.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com