В СБУ офіційно заявили, що онцерти Моргенштерна в Україні заборонені

|
Версия для печатиВерсия для печати

 СБУ заявила, що в Україні заборонено проводити концерти російського співака Алішера Валєєва (Моргенштерна).

У коментарі «Українській правді» СБУ повідомила, що лінгвістична експертиза вказує на наявність у творчості Моргенштерна «пропаганди культу насильства й жорстокості, а також поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин».

«Це створює передумови для конфліктних ситуацій по відношенню до організаторів та учасників концерту за його участі», – повідомили у відомстві.

В СБУ нагадали, що у квітні 2021 року за поданням спецслужби Моргенштерн був включений у список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. В рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: як Алішер Валєєв, так і Моргенштерн, зазначає Детектор медіа.

«У вересні 2021 року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані ним концерти на території нашої держави. Акцентовано на тому, що перебування особи в "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Таким чином, будь які гастролі Моргенштерна на території України – заборонені», – повідомили у відомстві.

На літо 2021 року Моргенштерн планував концерти в Харкові, Одесі та Києві. Однак 22 квітня Мінкульт на підставі звернення СБУ включив Моргенштерна до чорного списку російських артистів.

17 червня Моргенштерн подав до Окружного адміністративного суду Києва позов до СБУ. Російський виконавець просив суд визнати протиправним звернення СБУ до МКІП щодо його включення до переліку заборонених артистів, а також наказ, який вносить росіянина до «чорного списку».

Крім того, Моргенштерн просив Окружний адмінсуд витребувати в СБУ постанову про заборону йому в’їзду в Україну.

2 липня ОАСК відкрив провадження за позовом Моргенштерна до СБУ.

На листопад 2021 року Моргенштерн планував концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]