В Україні бідують 70% багатодітних, 39% сімей із двома дітьми та 23% бездітних

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майже чверть українських сімей, у яких всі працюють, перебувають за межею бідності.

Про це заявив експерт Центру Разумкова, колишній перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко на прес-конференції в понеділок, 14.11.2011р., повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, останні дані свідчать, що на сьогоднішній день 23% сімей, де всі члени в сім'ї працюють, перебувають за межею бідності, а якщо працює лише одна людина - 37%.

Ризик бідності збільшується за наявності дітей. Так, за наявності однієї дитини за межею бідності перебуває 26% сімей, двох дітей - 39%, четверо і більше - понад 70% сімей.

При цьому розшарування за бідністю між сім'ями в селі і місті є дуже значним. У місті за межею бідності перебуває 15% сімей, у селі - 36%.

За словами П.Розенка, причинами цього є політика держави на дешеву робочу силу, а також перебування значної частини економіки в тіні.

42% в доходах громадян в Україні складає заробітна плата, а 39% - соціальні трансферти і виплати. Водночас у країнах Європи частка заробітної плати в доходах становить до 60%.

На сьогоднішній день за середньоукраїнського рівня заробітної плати у 2,7 тис. грн у галузі освіти середня зарплата становить 2,1 тис., охорони здоров'я - 1,7 тис., а в сфері надання соціальних послуг - 1,7 тис. Водночас у галузі держслужби середня зарплата становить 3,1 тис. грн. Таким чином, існує дисбаланс між тим, скільки влада витрачає на власне утримання і на утримання бюджетної сфери.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]